Protaper Gold

Osvedčené Ni-Ti endonástroje Denstply Maillfer v novom „mäkkom“, extra ohybnom prevedení. Dokonale prispôsobivé, bez tvarovej pamäte - ideálne na zahnuté koreňové kanáliky.

protaper_gold_2.png

Nové nástroje ProTaper Gold priamo nadväzujú na rokmi osvedčený, všeobecne uznávaný systém ProTaper Universal - k výhodám variabilnej konicity a predikovateľnej, lievikovitej preparácie pridávajú úžasnú flexibilitu a individuálne prispôsobenie nástroja tvaru kanálika. Nový použitý materiál - špeciálne tepelne upravená zliatina bez tvarovej pamäte umožňuje voľné predohnutie nástroja a zachovanie tvaru - čo zaručuje dokonalú adaptáciu nástroja v kanáliku, hlavne pri dokončovacích nástrojoch v apikálnej časti.

protaper_gold_sequence.png

"Všetci vieme, že strojová preparácia ohnutých kanálikov môže byť veľmi riskantná. Nástroj Protaper Gold znamená pre mňa novú úroveň sebavedomia a istoty. Môžem dokonca povedať že zmenil tieto moje obavy na zábavu.“

Dr. Jordan C. West, DDS, MSD (Tacoma, USA)

spicka.png 

Tupá bezpečnostná špička pre navigovaný prienik vodiacou cestou v kanáliku (Glyde Path), vytvorenou pilotnými nástrojmi. Malá plochá oblasť na špičke uľahčuje prienik drťou.

 
prierez.png Overený trojuholníkový konvexný prierez pre rapídny rezný účinok, znižuje trenie medzi nástrojom a dentínom.

K systému Protaper Gold sú zároveň k dispozícii:

kalibrované papierové čapy kalibrované guttaperčové čapy kalibrované obturátory Thermafil
protaper_gold_pp.png  protaper_gold_gp.png  thermafil_obt.png 

 

 

 

 

 

 

Súvisiace informácie

Súborové prílohy

Zdroje

Hotline: 043 / 428 62 19  Email: office@eudent.sk
Všetky práva vyhradené © 2012-2019 EuDent, spol. s r. o. | Powered by Atom2.