CeramX SpehereTec One

Univerzálny nanokompozitný výplňový materiál.

ceramx_logo.jpg

Nový materiál Ceram.X SphereTEC One je univerzálny kompozit do kavity všetkých tried vo frontálnom aj distálnom úseku chrupu. Ceram.x SphereTEC One obsahuje 5 odtieňov CLOUD pre pokrytie celej rady VITA A1 až A4. Vyskúšajte, ako ľahko môžete dosiahnuť prirodzeného estetického efektu s pomocou optimálne prispôsobivého nanokeramického materiálu.

Vlastnosti:

X.celentná manipulácia

Nová technológia plnív obsahujúca granulované guľaté plnivá v kombinácii s optimalizovaným systémom živicovej matrixvedie k dokonalým manipulačným vlastnostiam:

  • ľahko priľne ku stenám kavitiy
  • nelepí sa na ručné nástroje
  • ľahko modelovateľný
  • odolný voči zosúvaniu

X.celentná nová technológia plnív

Ceram.X SpeheTEC One je založený na pokrokovje patentovanej technológii granulovaných plnív SphereTEC. SphereTEC znamená proces výroby mikroskopických, presne tvarovaných guľatých superštruktúr pozostávajúcich so submikrónových čiastočiek skla. Morfológia plnív SphereTEC, rozklad jednotlivých veľkostí častíc a povrchová mikroštruktúra sú kľúčovými faktormi zlepšujúcimi vlastnostui pre väčší komfort práce pri dosahovaní estetického výsledku.

X.celenmtá jednoduchosť

Nová koncepcia odtieňov CLOUD je nvrhnutá tak, aby sa dosiahol súlad odtieňov s celou škálou VITA s pomocou čo najmenšieho počtu univerzálnych odtieňov. CeramX SphereTEC One obsahuje 5 odtieňov CLOUD strednej translucencie označených A1 až A4

  • 5 odtieňov CLOUD pre pokrytie celej škály VITA
  • Spoľahlivá adaptácia odtieňov vďaka pozoruhodnému chameleón efektu
  • Nálepka i-shade pre rýchly prevod na odtiěne VITA

X.celentný lesk

Ceram.X SpeheTEC One umožňuje rýchly a jednoduchý postup leštenia jednak so silikónovými leštítkami a jednak s brúsnymi diskami, ktorý vedie k vynikajúcemu lesku.

X.celentná pevnosť

Ceram.X SpeheTEC One je ideálnym univerzálnym kompozitom pre odolné distálne výplne zaťažené žuvacím tlakom.

 

Súvisiace informácie

Zdroje

Hotline: 043 / 428 62 19  Email: office@eudent.sk
Všetky práva vyhradené © 2012-2020 EuDent, spol. s r. o. | Powered by Atom2.