Cerec Primemill

Nová fréza Primemill je najrýchlešia a najprecíznejšia fréza od firmy Dentsply Sirona. Je kompatibilná so širokým portfóliom materiálov. Spolu s novým skenerom Primescan tvorí jedinečný a unikátny systém v digitálnej stomatológii.

Kvalita frézovania

Nová elektronika, softvér, motory a ďalšie mechanické komponenty znamenajú jemnejšie rozlíšenie a vylepšenú dynamiku. Rekonštrukcie tak majú presnejšie okraje, hladšie povrchy a detailnejšie spracovanie. Nové vrtáky s veľkosťou 0,5 mm spoľahlivo zabezpečia provotriedne klinické výsledky. Fréza ponúka možnosť prepnutia do režimu "Extra fine milling", ktorý zabezpečí väčšie detaily okluzálnych fisúr a medzizubných priestorov pri mostíkoch. 

Rýchlosť frézovania

Fréza bola vyvinutá s ohľadom na rýchlosť s presnosť. Zirkónovú korunku je možné v režime "Super fast" vyfrézovať už za cca 5 minút, čím sa skrátil čas frézovania v porovnaní s predchodkyňou o viac ako polovicu.

Pohodle pre užívateľa

Fréza má úplne nový dotykový 7" farebný displej. Užívateľa nielen prevedie celým procesom frézovania ale detailne ukáže krok za krokom všetky postupy údržby a ďalšie rutinné úkony. Novinkou je aj integrovaná čítačka blokov. ktorá automaticky zoskenuje bloček s data matrix kódom a nahrá všetky informácie vrátane typu, veľkosti, odtieňa a koeficientu zväčšenia pri zirkónových blokoch. Všetky vrtáky sú farebne kódované a vybavené najnovším RFID čipom, ktorý načítava integrovsný RFID skener. Pomocou RFID čipu sa presne zaznamenáva opotrebovanosť vrtákov a pokiaľ sa životnosť blíži ku koncu užívateľ je upozornený na nutnosť výmeny. Takto je zabezpečná vždy perfektná kvlita vrtákov čo výrazne zvyšuje produktivitu.

Všestrannosť

Fréza umožňuje frézovanie a brúsenie širokého spektra materiálov. Určená je na suché aj mokré frézovanie zirkónu ako aj mokré brúsenie sklokeramiky a hybridných materiálov. Na trhu je k dispozícii najširšie portfólio materiálov od validovaných partnerov.

 

DS_Primemill_IMG05_V2 

 

Nová fréza Primemill spolu s novým skenerom Primescan otvára novú dimenziu digitálnej stomatológie. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, srdečne Vás pozývame do nášho showroomu, kde si po dohode môžete novinku pozrieť naživo a presvedčiť sa o jej výhodách. Stretnutie si môžete dohodnúť s naším CAD/CAM špecialistom: Jozef Lucký, tel.: 0915 435 042; lucky@eudent.sk.

 

 

 

 

 

 

Externý odkaz

Súvisiace informácie

Zdroje

Hotline: 043 / 428 62 19  Email: office@eudent.sk
Všetky práva vyhradené © 2012-2020 EuDent, spol. s r. o. | Powered by Atom2.