Kompletné vybavenie zubnej ambulancie a zubnej techniky

aktualizované: 13/ 02/ 24

Archív našich podujatí

Záznamy a fotogalérie našich najvýznamnejších podujatí.
Chronologicky, od najnovšieho po najstaršie .. . 
Údaje priebežne aktualizujeme.

«« späť

Protetika & Implantológia, Kaskády 2023

stomatologický seminár 05/ 2023

Jednodňové vzdelávacie podujatie, so zaujímavým odborným programom, sa opätovne uskutočnilo 26. mája 2023 v oceňovanom slovenskom hoteli Kaskády na Sliači. Prednášajúci kongresu: Dr. Marcin Krupinsky z Poľska a doc. MUDr. Martin Starosta z Českej republiky.

info a galéria:  otvoriť/ zavrieť

Semináru sa zúčastnilo 170 zubných lekárov z celého Slovenska. Zatiaľ čo Dr. Krupinsky sa venoval téme cementovania protetiky a na Slovensku bol prvý krát, doc. Starosta je na Slovensku dobre známy a venoval svoju prednášku autotransplantácii zubov. Popri hlavnom programe bolo možné navštíviť aj výstavky jednotlivých dentálnych výrobcov v priľahlých priestoroch prednáškovej sály a využiť akciové ponuky na nákup materiálov.

Za prípravu a spoluorganizáciu ďakujeme SKZL Regionálnej komore Banská Bystrica. Rovnako ďakujeme aj hlavným prednášateľom Dr. Marcinovi Krupinskému a doc. Dr. Martinovi Starostovi, ako aj dentálnym výrobcom 3M, GC, Dentsply Sirona, VOCO, Kulzer.

Ďakujeme za záujem. Už teraz sa tešíme na ďalšie vzdelávacie podujatie v hoteli Kaskády na budúci rok.


Dentálne dni Permon 2023

stomatologický kongres 04/ 2023

Dvojdňové podujatie sa uskutočnilo v exkluzívnom Grand hoteli Permon****, v horskej osade Podbanské vo Vysokých Tatrách, v dňoch 20. a 21. apríla 2023. Prednášateľmi kongresu boli Dr. David Geštakovski z Chorvátska, Dr. Tekla Sáry z Maďarska a Dr. Rudolf Novotný zo Slovenska.

info a galéria:  otvoriť/ zavrieť

Seminára sa zúčastnilo 126 zubných lekárov z celého Slovenska. Podujatie malo v cene, okrem odborného programu, pre účastníkov kongresu aj 3-hodinový wellness, jeden z najlepších na Slovensku, ako aj večerný raut spojený s disko a voľnou zábavou. Popri hlavnom programe bolo možné navštíviť aj výstavku produktov od výrobcu GC a využiť akciové ponuky na nákup materiálov. Okrem toho si účastníci mohli vyskúšať skenovanie s najnovším intraorálnym skenerom Cerec Primescan, alebo si vyskúšať niektoré lupové okuliare zo širokej ponuky výrobcu Orascoptic.

Za prípravu a organizáciu ďakujeme firme GC a SKZL Regionálnej komore Prešov. Rovnako ďakujeme aj hlavným prednášateľom Dr. Davidovi Gestakovskému, Dr. Tekle Sáry a Dr. Rudolfovi Novotnému a prekladateľke Dr. Ivane Ligusovej. Veríme, že sme úspešne nadviazali na kongresy v hoteli Permon z minulých rokov a opäť sa ukázalo, že je to miesto kde sa ľudia cítia príjemne a radi sa sem vracajú.

Už teraz sa tešíme na ďalší ročník v roku 2024.


Estetika & Endodoncia, Kaskády 2022

stomatologický seminár 05/ 2022

Prvý popandemický stomatologický seminár sa uskutočnil v obľúbenom hoteli Kaskády 27. mája 2022. Prednášali uznávaní odborníci, prof. Ivica Anić z Chorvátska a Dr. Marc Habib z Libanonu.

info a galéria:  otvoriť/ zavrieť

Seminára sa zúčastnilo 220 zubných lekárov z celého Slovenska. Oproti predchádzajúcim ročníkom bolo podujatie tentokrát jednodňové, ale o to intenzívnejšie .. . Popri hlavnom programe bolo možné navštíviť aj výstavky jednotlivých dentálnych výrobcov v priľahlých priestoroch prednáškovej sály a využiť akciové ponuky na nákup materiálov. Okrem toho paralelne s hlavnou prednáškou prebiehali aj praktické workshopy v neďalekej kolibe, ktorých sa zúčastnilo spolu 30 lekárov.

Za prípravu a organizáciu ďakujeme SKZL Regionálnej komore Banská Bystrica. Rovnako ďakujeme aj hlavným prednášateľom prof. Ivicovi Anićovi a Dr. Marcovi Habibovi, ako aj dentálnym výrobcom GC, Dentsply Sirona, 3M, Kerr, VOCO, Kulzer.

Tešíme sa na ďalšie vzdelávacie podujatia!