Kompletné vybavenie zubnej ambulancie a zubnej techniky

Axeos 2D/3D

  • Výrobca: Dentsply Sirona
  • Obj. čislo: 156320293
  • 1 ks

Katalógové číslo výrobcu: 6728930

Najnovší 2D/3D rtg s extra veľkým objemom zobrazovania. viac o produkte
1 ks
99 900 s DPH / ks 83 250 € bez DPH / ks

Axeos 2D/3D

Špeciálna akcia na Axeos, PC a softvér! Žiadajte individuálnu cenovú ponuku u svojho obchodného zástupcu alebo na office@eudent.sk.

Je najvšestrannejší 2D / 3D rtg s veľkým zobrazovacím poľom a vysokou kvalitou všetkých typov snímok pre široké spektrum stomatologichých a stomatochirurgických výkonov. Vďaka použitej technológii umožňuje najpresnejšiu diagnostiku v 2D alebo 3D priestore. Veľký dôraz je zároveň kladený na minimalizáciu dávky ionizujúceho žiarenia na pacienta. K tomu slúžia presné polohovanie, filtrácia a usmerňovanie zväzku, optimalizovanie časov expozícií ako aj funkcia "Low Dose" pri 3D expozíciách.

 
 

Senzor DCS (Direct Conversion Sensor)

Technlógia DCS ponúka najlepšiu kvalitu 2D snímky na trhu. Revolučný senzor CdTe vyvinutý firmou Ajat pre firmu Sirona garantuje neprekonateľnú ostrosť snímky pri optimálne nízkej RTG dávke. Senzor konvertuje RTG žiarenie priamo na elektrické signály (bez konverzie na svetlo), čím sa minimalizuje strata diagnostických informácií.

Autofokus (funkcia Sharp Layer)

Multifokálne snímanie obrazu, pri ktorom sa počas jednej expozície vytvorí niekoľko tisíc snímiek, umožňuje každé miesto zobraziť s optimánym zaostrením. Jednotlivé segmenty s najlepším zaostrením sa následne kombinujú rekonštrukčným algoritmom do výslednej snímky s neporovnateľne vysokou ostrosťou.

      

 

Správny 3D objem pre každú indikáciu

V závislosti od oblasti záujmu je možné zvoliť správny objem volumetrickej expozície. Pri volumetrických expozíciách je možné zvoliť režim snímania so štandardným rozlíšením (SD) alebo vysokým rozlíšením (HD) napr. pre endododonciu. Okrem toho je možné zvoliť režim "Low dose", pri ktorom je pacient snímkovaný s extra nízkou dávkou rtg žiarenia (dávka je porovnateľná s 2D expozíciou).

               

 

Axeos sa dodáva v 2 základných konfiguráciách

     

Overené polohovanie pacienta

Tradičnou výhodou prístrojov Axeos a Orthophos je prepracované polohovanie pacienta:

  • Patentovaný záhryzový blok automaticky určuje správne naklonenie hlavy.
  • Svetelné lokalizéry umožňujú vizuálnu kontrolu správnej pozície hlavy (náklon, vycentrovanie), ako aj vytýčenie snímkovanej oblasti hlavy.
  • 3-bodová fixácia hlavy pacienta pomocou motorických opierok zaisťuje nehybnosť hlavy počas snímkovania. Podľa vzdialenosti opierok prístroj zároveň automaticky prispôsobí dráhu obehu rtg hlavy okolo pacienta.
  • Ergonomické rukoväte podporujú stabilnú pozíciu pacienta počas snímkovania.
  • Špecializované príslušenstvo (opierky, záhryzové bloky a platničky) umožňuje polohovanie individuálnych prípadov - bezzubé čeľuste alebo pod.

Farebný dotykový displej novej generácie ponúka ľahkú a prehľadnú orientáciu vo funkciách a programoch.

Softvér SIDEXIS 4

AXEOS sa dodáva so zobrazovacím softvérom SIDEXIS 4. SIDEXIS 4 je univerzálny softvér pre zhotovovanie, prezeranie, analýzu a diagnostiku ako aj archiváciu všetkých druhov röntgenových snímok (intraorálnach, extraorálnych aj 3D). Okrem toho umožňuje spracovať vstupy z intraorálnej kamery, mikroskopu ako aj intraorálneho 3D skenera Cerec. Súčasne obsahuje servisné moduly na správu, servis a diagnostiku všetkých  pripojených röntgenových jednotiek ako aj komunikáciu so softvérmi tretích strán napr.softvérov na správu ambulancie a pod. Softvér je dostupný aj v slovenskom jazyku.

 

Parametre

Katalógové číslo výrobcu 6728930
Určené pre Zubný lekár
výška 0
priemer 0

Video

Pridať do obľúbených

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené
Najnovší 2D/3D rtg s extra veľkým objemom zobrazovania.